Firata F1 League

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-03-06 08:45:55

Gerluś

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-02
Posty: 4
Punktów :   

Wyjaśnienia

Miałem na początku już założyć ten temat,ale nie zrobiłem tego gdyż Mysiun powiedział mi że nikt nie miał nic przeciwko mojemu pojawieniu się w tej lidze,trafiłem tu poprzez Mysiuna z którym jeździłem w innej lidze w jednym zespole i teraz szukałem ligi aby być cały czas w gazie.Znam tu wszystkich i mam dobre wspomnienia z niektórych sezonów spędzonych z wami,dlatego chciałem ponownie się ścigać z tymi ludźmi.Widzę że nastapiły komplikacje ze strony Lejmana i chyba Swiecusa.Sprawa dotyczy jeszcze innej ligi w której większość z was jeździła a w zasadzie jej rozpadu.Wtedy źle połączyłem pewne fakty i niesłusznie oskarżyłem dwóch chłopaków,za nimi wstawił się Lejman i z nim też się poprztykałem ze Swiecusem to samo.Ponownie sprawdziłem to co wytłuamczył mi Mysiun w sprawie powstania ich nowej ligi i okazało się że mówił prawdę a ja napisałem kilka głupot jednego dnia no i trochę narozrabiałem,ale przyznałem się do błędu,Mysiun i Saper mi wybaczyli z czego jestem im wdzięczny.Dzisiejsi kierowcy Ferrari tj. Swiecus i Lejman jednak widzę nadal chowają do mnie uraz,może zabolały ich moje słowa,niewiem domyślam się ze tak.Przeprosiłem chłopaków którym naprawdę powiedziałem coś nie przyjemnego a pozatym oni wtedy byli adminami dlatego to do nich miałem niesłuszne pretensje.Czas oficjalnie przeprosić pozostałych obrażonych Swiecusa i Lejmana,narozrabiałem to fakt nie wiedziałem że was także tak to dotknęło,a więc biorę wszystko na przysłowiową klatę i przyznaje się do winy/błędu,nie słuszne były moje oskarżenia,poniosło mnie wtedy,gdyż czułem się oszukany.Serdecznie Przepraszam i mam nadzieję na wybaczenie z miłą chęcią bym z wami dalej rywalizował.Proszę o wypowiedzi na ten temat.Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2011-03-06 09:20:48

Swiecus

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 95
Punktów :   

Re: Wyjaśnienia

No spoko ja nie mam nic przeciwko byle by sie taka sytuacja nie powtórzyla;/ Tylko czy liga ma jeszcze prawo bytu jak na race są 2 osoby a przy stronie nikt mi nie pomaga. Nie widzialem zadnej pomocy wiec sam przestalem w nią wkładac swoją pracę. Efekt widoczny


http://img833.imageshack.us/img833/3925/ferka2.gif

Offline

 

#3 2011-03-06 09:30:10

Gerluś

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-02
Posty: 4
Punktów :   

Re: Wyjaśnienia

Dzieki,czekam jeszcze na wypowiedź Lejmana.Jeśli Lejman mi wybaczy,chętnie pomogę przy lidze jak kiedyś,chociaż wiem że straciłem zaufanie niektórych.

Offline

 

#4 2011-03-06 10:07:56

Mysiun

Administrator

11967742
Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 91
Punktów :   

Re: Wyjaśnienia

Ja robiłem to co do mnie należało, ale opisu zabraklo z Bahrajnu. Ja do Gerlo nie mam nic


http://4.bp.blogspot.com/_QZ8ARnEzF3s/S_w0d5t6K5I/AAAAAAAAE98/NNvRi6Vobz8/s1600/toro-rosso_logo2.gif

Offline

 

#5 2011-03-07 21:56:39

Lejman

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 106
Punktów :   

Re: Wyjaśnienia

Było, minęło, trzeba zapomnieć i się pogodzić, wielki post idzie Osobiście Gerlo także cię przepraszam bo zachowywałem się bardzo egoistycznie. Myślę, że oboje nabraliśmy doświadczenia w niektórych sprawach i będziemy teraz rozmawiać ze sobą trochę inaczej;). Twój powrót do ligi na pewno by ją rozkręcił i nadał tempa wyścigom. Liczę na Twoją uczciwość i że nie piszesz tego tylko po to, żeby nas ugłaskać. Osobiście nie mam nic przeciwko twoim startom w lidze.
Sumując, jeżeli nikt nie ma nic przeciwko Tobie - zapraszamy.


Każdy z nas swoje ścieżki ma,
Wydeptane i sprawdzone od lat

Offline

 

#6 2011-03-08 17:54:58

Gerluś

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-02
Posty: 4
Punktów :   

Re: Wyjaśnienia

Ok,w takim razie poproszę jakiś link do fizyki bo od Mysiunka się doczekać nie mogę,możliwie jak najszybciej bo nic nie ściągałem czekając na decyzje.


PS.Chłopaki prawie zapomniałem o waszym święcie xD WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET !! ;p

Prosimy zwracać się do siebie w liczbie pojedynczej, nie przez "chłopaki"
pozdrawiamy, admini

Ostatnio edytowany przez Gerluś (2011-03-08 19:52:24)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.e-zwierzeta.pl www.epodrozni.pl