Firata F1 League


#1 2011-02-19 16:54:33

Swiecus

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 95
Punktów :   

Wywiad z Adim- kierowcą RedBulla

Dziennikarz: Witam

Adrian: Witam


D: Jak układają się Twoje przygotowania do sezonu?

A:Na chwilę obecną nie było mi dane zasiąść za kierownicą bolidu. Ciężko mi jest powiedzieć, kiedy to nastąpi. Jednego jestem pewien, na drugie GP tego sezonu będę przygotowany bardzo dobrze. Mój występ w nadchodzącym wyścigu stoi pod znakiem zapytania. Mam nadzieję, że mechanicy zespołu poradzą sobie z usterkami. Już nie mogę się doczekać tej rywalizacji na torze oraz w boksach.

D: Czyli w Węgrzech będzie słabo? Jaki jest Twój cel na ten wyścig

A: Tak. Na węgierskim torze mogę się w ogóle nie pojawić. Jeżeli stanie się cud i wystąpię, to liczę na dojechanie do mety. Tor znam, bo wielokrotnie na nim jeździłem, jednak możliwości bolidu wciąż są dla mnie obce. Nie trudno będzie o jakiś przypadkowy bączek lub wypadnięcie z toru.

D: Krążą plotki, że Twój kolega zespołowy wogóle nie wystąpi na Hungaroringu. Czy miałeś już okazję z nim rozmawiac?


A: Osobiście nie miałem okazji rozmawiać. Najczęściej jest tak, że albo ja jestem nieuchwytny albo on. Mam nadzieję, że niedługo znajdziemy czas aby powymieniać poglądy na różne tematy.


D: Bardzo długo nie startowałeś w Formule1 czy aby na pewno Twoja forma jest wystarczająca by regularnie punktowac?

A: To fakt, brak formy nie może dawać regularnych zdobyczy punktowych <śmiech>. Mam nadzieję, że z wyścigu na wyścig forma będzie systematycznie rosła. A co za tym idzie punkty też powinny wpadać. Jeżeli liga przetrwa, to drugi sezon powinien być bardzo dobry w moim wykonaniu na co po cichu liczę.


D: Czy w tegorocznym kalendarzu jest jakiś wyścig, który bardzo sobie cenisz? Dlaczego akurat ten?


A: Bardzo szkoda, że w kalendarzu na najbliższy sezon zabrakło moich ulubionych torów. Jeżeli miałbym wybrać tor, który najbardziej sobie cenię to jest to Monako. Sukcesów tam nie miałem, ale zawsze kręci mnie ten tor i te jego ciasne uliczki.

D:  Czy w tym sezonie liczysz na wygraną w jakimś GP?

A: Nie, ponieważ jak już wcześniej wspomniałem, brakuje w kalendarzy moich ulubionych torów.

D: Dziękuję serdecznie za wywiad

A: Dzieki wielkie


http://img833.imageshack.us/img833/3925/ferka2.gif

Offline

 

#2 2011-02-19 16:56:42

Saper

Administrator

7584121
Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 48
Punktów :   

Re: Wywiad z Adim- kierowcą RedBulla

Fajny wywiad. Powodzenia Adi


http://resultados.todoformula1.net/coches/coche_redbull.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.e-zwierzeta.pl www.epodrozni.pl