#1 2011-02-13 10:08:52

Swiecus

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 95
Punktów :   

Wywiad z Mysiunem

Redaktor: Witam
Mysiun: Cześc

R:Jesteś już po pierwszych testach swojego nowego bolidu. Jak wrażenia?

M: Wrażenia, bardzo dobre. Bolid prowadzi się doskonale, ale długo już nie jeździłem, dlatego tak słabe są moje czasy. Jak już wcześniej mówiłem, skupiałem się tylko na tym, żeby bezbłędnie jechać po torze, nie na kółkach czasowych

R: Jak wiemy w tym roku reprezentujesz team Toro Rosso. Czy Twój bolid jest konkurencyjny?

M:Tak, wiem że można jeszcze w nim sporo poprawić. Ale to już robota dla moich mechaników. Wierzę w to, że uda im się zrobić maszynę na miarę mistrzostwa

R: Twój zespół nie ma jeszcze drugiego kierowcy. Czy możesz nam uchylic rąbka tajemnicy kto nim zostanie?

M:Na razie trwają negocjacje, największym kandydatem do objęcia drugiego fotela, jest Łukasz. Ciągle staramy się jakoś odkupić go od konkurencji.

R: Po testach w Hiszpani na pewno wyczułeś bolid. Dziś testujesz na Hungaroringu, jaki masz plan testowy?

M:Dzisiaj postaram się skupić na kółkach czasowych. Jak wiemy, Ferrari zdominowało wczorajszy trening na Hiszpanii, dlatego dzisiaj trzeba się postarać być przed nimi. Moim celem będzie też dokładne poznanie toru, gdyż dawno nie jeździłem po tym, jak też po innych torach.


R: Właśnie, trochę niepokojąca jest przewaga Ferrari nad resztą. Czy są powody do strachu przed rywalem?

M: Moim zdaniem, trochę należy się ich bać, jak każdego zespołu. Ale wydaje mi się, że można też ich doścignąć. Jeśli nie w kwalifikacjach, to w wyścigu, tam głównie liczy się dobra i bezbłędna jazda. Wiadomo, że Ferrari to bardzo mocny team, z wielokrotnym mistrzem ligi Swiecusiem na czele, który ma za sobą ogromną ilość startów, i jest najbardziej doświadczony, ale nie można też nic ujmować lejmanowi, który godnie dotrzymuje mu kroku.

R: Zatem co z pozostałymi teamami? Wiemy, że RedBull oraz Force India zadeklarowały starty w lidze

M: RedBull również ma mocnego kierowcę, którym jest mclaren. On potrafi wygrywać. Jednak wiemy, że nie ma jeszcze drugiego kierowcy, ale to tylko kwestia czasu. Co do Force India, to nie wiem nic o tym kierowcy, on może być nieobliczalny. Ale poczekajmy do początku sezonu, wtedy szybko się okaże.
R: Kiedy odbędzie się oficjalna prezentacja STR?

M: Najprawdopodobniej we wtorek, najpóźniej w środowy wieczór.

R:Na koniec zadam Ci dosyc niedyskretne pytanie. W padoku F1 kierowcy przezywają Cię ksywą mysz. Czy możesz nam powiedziec dlaczego?

M: Nie słyszałem żeby mówili to publicznie, dlatego nie wiem za bardzo kto był inicjatorem tej ksywki. Ale mi to nie przeszkadza  To pewnie dlatego że posiadam podobny nick, wymyślili sobie zdrobnienie.


http://1.1.1.1/bmi/cdn.picapp.com/ftp/Images/9/6/9/5/42.JPG


http://img833.imageshack.us/img833/3925/ferka2.gif

Offline

 

#2 2011-02-13 14:22:10

Lejman

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 106
Punktów :   

Re: Wywiad z Mysiunem

Powo mycha


Każdy z nas swoje ścieżki ma,
Wydeptane i sprawdzone od lat

Offline

 

#3 2011-02-14 08:44:46

Mysiun

Administrator

11967742
Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 91
Punktów :   

Re: Wywiad z Mysiunem

Dzięki
A wywiad bardzo fajny


http://4.bp.blogspot.com/_QZ8ARnEzF3s/S_w0d5t6K5I/AAAAAAAAE98/NNvRi6Vobz8/s1600/toro-rosso_logo2.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.e-zwierzeta.pl www.epodrozni.pl