#1 2011-02-17 22:14:35

Saper

Administrator

7584121
Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 48
Punktów :   

Wywiad ze Swiecusiem

R:Witam
S:Cześć

R:Za nami pierwsze testy na torze w Barcelonie i na torze w Węgrzech. Widać, że Ferrari jest w dobrej formie, co możesz nam powiedzieć o prowadzeniu bolidu?

S:Bolid prowadzi się dobrze. Na szczęście nie napotkałem jeszcze żadnych problemów. Nie mam nic do zarzucenia. Wiem, że nie jest to finalna wersja naszej maszyny. Podczas testów zebraliśmy wiele informacji i wiemy co jeszcze można poprawic. Mam nadzieję, że nasz bolid będzie wygrywał

R:Który zespół jak na razie zawodzi?

S:Ciągle nic nie wiem o Chrisie z Force India, ani nic o ich bolidzie. Mam nadzieję, że nie mają żadnych problemów z bolidem i że w sobote spotkamy się na starcie

R:A który kierowca jak na razie najsłabiej sobie radzi? I jak myślisz czy to zasłona dymna czy kryzys formy?

S:HMM nie przyglądałem się dokładnie, ale zaskakuje mnie trochę Mysiun oraz Mclaren, ale z tego co wiem to MC nawet nie wystartuje na Węgrzech. Co do Mysiuna to uważa, że szybko się pozbiera i będzie walczył z Ferką. Przynajmniej tak zapowiadał(hehehe)

R:A co sądzisz o torze Hungaroring? Jak Ci się na nim jeździ?

S:Tor stworzony dla Lejmana. Zawsze gdy razem rozmawiamy o ulubionych torach on jako pierwszy wymienia Hungaroring. Po treningach widac kto jest królem tego toru. Ja także lubię ten tor. Mnóstwo tu trudnych zakrętów wolnych i szybkich, kierowca musi byc na prawdę mocno skoncentrowany by tutaj nie popełnic błędu. Początkowo szukałem optymalnego ustawienia i muszę przyznac, że miałem z tym kłopot. Teraz udało się polepszyc czasówkę, która dobrze prognozuje jeśli chodzi o kwalifikacje.

R:Czy Lejman nie za szybko wskoczył na "najwyższe obroty"? Sezon dopiero się rozpoczyna, czy Twoim zdaniem nie "wypali" się w połowie sezonu?

S:Znam Lejmana nie od dziś. On zawsze sumiennie przykłada się do tego co robi. Na prawdę tego człowieka można podziwiac. Moc jaką pokazuje na treningach może byc podwojona na wyścigu. Lejek powinien wygrac większośc wyścigów w tym sezonie ponieważ zasługuje na to swoją ciężką pracą

R:Czy swoją formę oceniasz jako dobrą czy przeciętną?

S:Nie mogłem wypróbowac się w pełni na długich przejazdach, ale kółka kwalifikacyjne są ok. Z sezonu na sezon czuję się co raz pewniej w bolidzie i to mnie bardzo cieszy. Uważam, że jestem w pełni swojej formy, lecz lata świetności mam już za sobą:) Jednak nigdy nie należy mówic nigdy!

R:Czy w tym sezonie celujesz w mistrzostwo?

S:Bardzo bym chciał jeszcze poczuc smak tytułu mistrzowskiego. Postaram się nawiązac walkę z moim faworytem. Wielką motywacją jest dla mnie wspaniały zespół, który zawsze mnie wspiera i pomaga. Dużo zawdzięczam koledze z Teamu oraz moim wiernym fanom, którzy zawsze są ze mną na dobre i na złe. W kalendarzu jest kilka torów na których powinienem byc mocnym faworytem. Nie mam nic do stracenia, będę atakował, a potem się zobaczy:)

R:Dziękuje za wywiad i powodzenia

S:dzieki


http://resultados.todoformula1.net/coches/coche_redbull.jpg

Offline

 

#2 2011-02-18 13:55:20

Mysiun

Administrator

11967742
Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 91
Punktów :   

Re: Wywiad ze Swiecusiem

Fajny wywiad, powodzenia Swiecus


http://4.bp.blogspot.com/_QZ8ARnEzF3s/S_w0d5t6K5I/AAAAAAAAE98/NNvRi6Vobz8/s1600/toro-rosso_logo2.gif

Offline

 

#3 2011-02-18 18:30:19

Lejman

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-31
Posty: 106
Punktów :   

Re: Wywiad ze Swiecusiem

Jestem z tobą!!!


Każdy z nas swoje ścieżki ma,
Wydeptane i sprawdzone od lat

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.e-zwierzeta.pl www.epodrozni.pl